Rucon Team

DIRECTIE

Arend Reinders

Afgevaardigd Bestuurder
arend.reinders@rucon.be

Jean-Paul Laceur

Financieel Directeur
laceur.jp@rucon.be

Jan De Bruyn

Logistiek Directeur
jan.debruyn@rucon.be

Francis Dries

Commercieel Directeur Vlaanderen
francis.dries@rucon.be

Yvan Minet

Commercieel Directeur Wallonië en G.H. Luxemburg
yvan.minet@rucon.be

ADMINISTRATIE

Nancy Mertens

Algemeen Secretariaat
nancy.mertens@rucon.be

VERKOOP Vlaanderen

Anne Hendrickx

Verkoop Installateurs
anne.hendrickx@rucon.be

Gert Stevens

Verkoop Industrie
gert.stevens@rucon.be

Kevin Willems

Offertedienst
kevin.willems@rucon.be

Glen Stevens

Offertedienst
glen.stevens@rucon.be

VERKOOP Wallonië en G.H. Luxemburg

Christian Debuisson

Verkoop Installateurs Wallonië
christian.debuisson@rucon.be

Pierre-Yves Vancaster

Offertedienst
pierre-yves.vancaster@rucon.be

LOGISTIEK

Emilia Reyniers

Interne Dienst
emilia.reyniers@rucon.be

Daisy Poot

Secretariaat
daisy.poot@rucon.be

Frank Moyaert

Hoofd Magazijn
frank.moyaert@rucon.be

SERVICES EN DIENST NA VERKOOP

Alex HANSEN

Services en D.N.V.
alex.hansen@rucon.be